PASİFİK SU TEKNOLOJİLERİ

Şi̇rketi̇mi̇z 2009 yılından bu yana İzmi̇r Urla'da tüm Ege Bölgesi̇ne su aritma , fi̇ltrasyon, saf su, ultravi̇yole lamba ve nano fi̇ltrasyon konusunda i̇nsan sağliği ve çevre duyarliliği odakli faali̇yet göstermektedi̇r. Gün geçti̇kçe artan ürün yelpazami̇zle müşteri̇ memnuni̇yeti̇ni̇ her zaman bi̇r adim öne taşimaya çalişmaktayiz. bu alanda çaliştiğimiz bayi̇si̇ olduğumuz en i̇leri̇ teknoloji̇ sahi̇bi̇ markalarla 10 yili aşkin süredi̇r si̇ze hi̇zmet vermekten onur ve gurur duymaktayiz.
Şi̇rketi̇mi̇zi̇n di̇ğer çalişma alani i̇se yüzme havuzlardir. bi̇reysel ve ti̇cari̇ havuzlarda i̇nşaat, taahhüt, ekoloji̇k ki̇myasalsız dezenfeksi̇yon si̇stemleri̇ , havuz ki̇myasal ve eki̇pmanlari tedari̇k etmektedi̇r. profesyonel uygulama eki̇pleri̇mi̇zle si̇ze özel havuz projeleri̇ , klorsuz havuz si̇stemleri̇, otomati̇k dozaj si̇stemleri̇ ve maki̇ne dai̇releri̇ tasarlayip hi̇zmeti̇ni̇ze sunmaktayiz.
Pasi̇fi̇k su teknoloji̇leri̇, kimyasal kullanımını önleyen, su/enerji tüketimini azaltan ekolojik havuz sistemleri üzerine uzmanlaşmış şirkettir. şirketimiz doğa ile uyumlu sistemleri insan sağlığı için en uygun çözüm olduğundan yola çıkarak “tuzlu su havuz dezenfeksiyon sistemlerinin İzmi̇r de öncülüğünü yapmıştır. Şirketimiz Ege Bölgesinde yetkili servisi olduğu İspanyol BSV marka ile yılda 200 üzerinde referans ile çalışmaktadir.

If you’re asking yourself”how to write my papers for cheap,” then you should know that there are a great deal of means to do so. The internet is a great place to discover https://www.fishstripes.com/22311557/top-ten-reasons-you-should-attend-a-baseball-match ideas about the best way to write your own papers for free, as well as find great essay templates https://icrowdnewswire.com/2021/02/02/how-to-create-an-effective-marketing-strategy/ on the internet. The reason why I recommend using the internet is that it provides you a wide assortment of tools to utilize, and there are no boundaries to where you can get your hands on https://www.dreamlandsdesign.com/making-space-work-your-home-tips-keep-in-mind/ great writing materials to use. Here is some advice on ways to write your documents for cheap using resources found outside the net.

Post a Comment